درباره شرکت طراحی سایت ایران تکنولوژِی

امروز: یکشنبه - 3 شهریور 1398

021-88 86 66 09: پشتیبانی

شركت ایران تکنولوژی با هدف طراحی سایت صنعتی ، طراحی سایت شخصی ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت آژانس مسافرتی و طراحی سایت هتل از تاریخ 15/5/82 فعالیت حرفه ای خود را با مجموعه ای دانشگاهی و متخصص آغار نمود .

ایران تکنولوژی با در نظر گرفتن مشکلات و نیازهای مشتریان ایرانی طراحی سایت را به صورت کاملا بومی و با استفاده از دانش جهانی آغاز نمود .

نوآوری ، مشتری مداری ، دقت ، ارائه سرویس شبانه روزی و خدمات پشتیبانی سایت (وب) مناسب در حداقل زمان ممكن عواملی هستند كه پیوند مستحكمی بین مشتریان و شركت برقرار ساخته كه تمدید قرار داد قسمت عمده مشــتریان گواه همین ادعا است .

گسترش حوزه فعالیت شركت و تخصصی شدن فعالیت های آن ، ایران تکنولوژی را بر آن داشت كه بخش های مستعد و فعال خود را كسترش داده و آن ها را تبدیل به واحدهای تخصصی نماید .

 

واحد تحقیقات

واحد تحقیقات ایران تکنولوژی با هدف بسترسازی مناسب برای خدمات حرفه ای طراحی سایت ، تشكیل و با تحقیق بر روی نیازهای بازار در حوزه طراحی سایت ، و با استفاده از تخصص همکاران خود سعی دارد نتایج صحیحی را در اختیار دیگر واحدها در ایران تکنولوژی قرار دهد .

 

واحد گرافیک و مالتی مدیا

واحد گرافیک و مالتی مدیا در شاخه گرافیک طراحی سایت (گرافیک کم حجم) فعالیت دارد ، این واحد وظیفه انتخاب رنگهای مناسب ، ارائه سناریویی کوتاه و مناسب با قابلیت لود بالا و درخور فعالیت وب سایت را عهده دار است و ایده های مشتریان را در غالب فایلهای کم حجم گرافیکی و کدهای استایل های گرافیکی سی اس اس ارائه می نماید . از قابلیتهای مهم این بخش ارائه گرافیکهایی تحت استاندارد W3C است.

 

واحد طراحی سایت

این واحد با تکیه بر پیشرفت چشمگیر طراحی سایت ، همواره تلاش دارد از طریق برنامه نویسی PHP و بانک اطلاعاتی

MY sql قابلیتها و استانداردهای جدید در طراحی سایت را در پروزه های خود ارائه دهد .

 

واحد میزبانی فضا و ثبت دامنه

شرکت ایران تکنولوژی با اجاره دو سرور در کانادا و ایران اقدام به میزبانی وب سایت در ایران نموده است .

همچنین دامنه های تحت نظر شرکت ، توسط کمپانی معتبر Directi ثبت میگردد .

 

نرم افزار های تخصصی طراحی سایت

* طراحی سایت شركتها ، موسسات تجاری، بازرگانی و شخصی

* طراحی سایت آژانس مسافرتی و هواپیمایی

* طراحی سایت هتل

سفارش